Wrzesień - październik 2009 w PG20
09pg_001
Rozpoczęcie roku szkolnego 2009-2010 - klasy pierwsze

09pg_002
Rozpoczęcie roku szkolnego 2009-2010 - prezentacja najlepszych zawodników Juvenii Białystok w Letnich Mistrzostwach Polski w pływaniu

09pg_003
Stypendia Prezydenta Miasta Białegostoku - Ola Seweryn (absolwentka) (druga z lewej w dolnym rzędzie) 2.09.2009

09pg_004
Stypendia Prezydenta Miasta Białegostoku - Dominika Borys (absolwentka) (druga z lewej w górnym rzędzie) i Daria Kowalewska 1c (pierwsza z prawej w górnym rzędzie)

09pg_005
Stypendia Prezydenta Miasta Białegostoku - Kinga Żołyńska (absolwentka) (czwarta z lewej w górnym rzędzie)

09pg_006
Mistrzostwa Białegostoku w petanque (boule) na naszym szkolnym bulodromie (5.09.2009)

09pg_007
Mistrzostwa Białegostoku w petanque - główny organizator nauczyciel wf Pan Paweł Baranowski

09pg_008
Mistrzostwa Białegostoku w petanque

09pg_009
Integracja klas pierwszych gimnazjum (10.09.2009) 1d

09pg_010
Integracja klas pierwszych gimnazjum - 1c

09pg_011
Integracja klas pierwszych gimnazjum (10.09.2009) 1b

09pg_012
Integracja klas pierwszych gimnazjum (10.09.2009) 1a

09pg_013
Integracja klas pierwszych gimnazjum (10.09.2009)

09pg_014
Integracja klas pierwszych gimnazjum

09pg_015
Integracja klas pierwszych gimnazjum

09pg_016
Integracja klas pierwszych gimnazjum

09pg_017
Integracja klas pierwszych gimnazjum

09pg_018
IX Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru (10.09.2009)

09pg_019
IX Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru - poczet sztandarowy naszej szkoły i jeden z naszych patronów

09pg_020
IX Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru

09pg_021
IX Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru

09pg_022
IX Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru - klasa 3c

09pg_023
Wyjazd integracyjno-szkoleniowy klasy sportowej 1c - Gawrych Ruda (14-16.09.2009)

09pg_024
Wyjazd integracyjno-szkoleniowy klasy sportowej 1c

09pg_025
Wyjazd integracyjno-szkoleniowy klasy sportowej 1c

09pg_026
Wyjazd integracyjno-szkoleniowy klasy sportowej 1c

09pg_027
Wyjazd integracyjno-szkoleniowy klasy sportowej 1c

09pg_028
Wyjazd integracyjno-szkoleniowy klasy sportowej 1c

09pg_030
Wyjazd integracyjno-szkoleniowy klasy sportowej 1c

09pg_031
Wyjazd integracyjno-szkoleniowy klasy sportowej 1c

09pg_032
Wyjazd integracyjno-szkoleniowy klasy sportowej 1c

09pg_033
Sprzątanie Świata 2009 - klasy trzecie na osiedlu

09pg_034
Sprzątanie Świata 2009 - klasy trzecie na osiedlu

09pg_035
Ogólnopolskie Integracyjne Zawody w pływaniu o Puchar Białegostoku (18.09.2009)

09pg_036
Ogólnopolskie Integracyjne Zawody w pływaniu o Puchar Białegostoku

09pg_037
Ogólnopolskie Integracyjne Zawody w pływaniu o Puchar Białegostoku

09pg_038
Jesienny Turniej Petanque (26.09.2009)

09pg_039
Jesienny Turniej Petanque

09pg_040
Jesienny Turniej Petanque

09pg_041
Jesienny Turniej Petanque

09pg_042
Jesienny Turniej Petanque

09pg_043
Warsztaty ekologiczne w ośrodku 'Brama na bagna' (Strękowa Góra) (30.09.2009)

09pg_044
Warsztaty ekologiczne w ośrodku 'Brama na bagna'

09pg_045
Warsztaty ekologiczne w ośrodku 'Brama na bagna'

09pg_046
Warsztaty ekologiczne w ośrodku 'Brama na bagna' - bagna biebrzańskie

09pg_047
Warsztaty ekologiczne w ośrodku 'Brama na bagna'

10pg_001
Grand Prix Podlasia w pływaniu (02.10.2009)

10pg_002
Grand Prix Podlasia w pływaniu

10pg_003a
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (4.10.2009)

10pg_003b
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

10pg_003c
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - 3c - Ola, Sandra i Monika

10pg_003d
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

10pg_004aa
DEN - Nagrodę Kuratora Oświaty otrzymała Pani Eugenia Kamieńska (14.10.2009)

10pg_005
DEN - w naszej szkole

10pg_006
Dzień Edukacji Narodowej - klasa 2b

10pg_007
Dzień Edukacji Narodowej - klasa 2b

10pg_008
Dzień Edukacji Narodowej - klasa 2b

10pg_009
Dzień Edukacji Narodowej - klasa 2b

10pg_010
Wycieczka do Warszawy klas IIIc, IIa, IIc, Ic, Id - Sejm RP (19.10.2009)

10pg_011
Wycieczka do Warszawy klas IIIc, IIa, IIc, Ic, Id - Sejm RP

10pg_012
Wycieczka do Warszawy klas IIIc, IIa, IIc, Ic, Id - Sejm RP

10pg_013
Wycieczka do Warszawy klas IIIc, IIa, IIc, Ic, Id - Muzeum Powstania Warszawskiego

10pg_014
Wycieczka do Warszawy klas IIIc, IIa, IIc, Ic, Id - Muzeum Powstania Warszawskiego - spotkanie z powstańcem

10pg_015
Święto szkoły - odsłonięcie tablicy poświęconej kombatantom w kościele pw. Bolesławy Lament (23.10.2009)

10pg_016
Święto szkoły - odsłonięcie tablicy poświęconej kombatantom w kościele pw. Bolesławy Lament

10pg_017
Święto szkoły - odsłonięcie tablicy poświęconej kombatantom w kościele pw. Bolesławy Lament

10pg_018
Święto szkoły - wśród gości Podlaski Kurator Oświaty, patroni Synowie Pułku, kombatanci

10pg_019
Święto szkoły - Pani Dyrektor Elżbieta Rogowska

10pg_020
Święto szkoły - przedstawiciel Woj. Sztabu Wojskowego

10pg_021
Święto szkoły - dekoracja z rąk Podlaskiego Kuratora Oświaty Jerzego Kiszkiela Syna Pułku Gotfryda Grubowskiego Medalem Komisji Edukacji Narodowej

10pg_022
Święto szkoły - dekoracja Prezesa Środowiska Synów Pułku Pana Zdzisława Lejwody

10pg_023
Święto szkoły - dekoracja Podlaskiego Kuratora Oświaty Jerzego Kiszkiela

10pg_024
Święto szkoły - dekoracja Pana Dyrektora Franciszka Bolesty

10pg_025
Święto szkoły - wystąpienie Podlaskiego Kuratora Oświaty Jerzego Kiszkiela

10pg_026
Święto szkoły - wystąpienie przedstawiciela Zarządu Głównego Środowiska Synów Pułku Jana Sempki

10pg_027
Święto szkoły - ślubowanie klas pierwszych gimnazjum

10pg_028
Święto szkoły - część artystyczna

10pg_029
Święto szkoły - część artystyczna

10pg_030
Święto szkoły - część artystyczna

10pg_031
Święto szkoły - część artystyczna

10pg_032
Święto szkoły - część artystyczna

10pg_033
Święto szkoły - stypendia Dyrektora szkoły dla najlepszych uczniów

10pg_034
Święto szkoły - stypendia Dyrektora szkoły dla najlepszych uczniów

10pg_035
Wyróżnienie w II Międzyszkolnym Konkursie Graficznym 'Maria Skłodowska-Curie - wielka Polka' dla Michała Kozłowskiego 3b (27.10.2009)

Wrzesień - październik 2009 w PG20  ^